Letní soutěž
5.6.2017

Během července a srpna pro vás chystáme už čtvrtým rokem letní soutěž, ve které vás za nákupy odměníme. Jak na to? Je to jednoduché! Sbírejte razítka za nákupy a soutěžte s námi. Vyzvedněte si u nás od 1. července hrací kartu, do které můžete sbírat razítka, jedno razítko získáte za nákup nad 300 korun a už za pět razítek můžete vyhrát hodnotné ceny. Za vyplněnou hrací kartu jsou pro vás připraveny odměny od našich prodejen, nebo se můžete zařadit do slosování, ve kterém vás čekají skvělé produkty, pobyty a spousta dalších zajímavých cen. Podrobná pravidla včetně seznamu cen do soutěže vám prozradíme už v dalším čísle našeho magazínu, který bude nově součástí časopisu Naše Praha 8, ten najdete ve svých poštovních schránkách. Magazín bude také k dostání v pasáži centra v infostojanech.

CHARITATIVNÍ SBÍRKA VÍČEK
29.5.2017

Sběrem víček pomůžete rodině z Prahy 8
Ročně se v Česku nasbírají desítky tun PET uzávěrů. Tříděním víček lidé přispívají na nákladnou léčbu, rehabilitaci nebo zdravotnické pomůcky, které pojišťovna nehradí. I my jsme se rozhodli sběrem víček podpořit konkrétní rodinu. „Charitativní akcí chceme podpořit třináctiletou Áju Rybákovou z Prahy 8. Předčasně narozená Ája bydlí se svojí maminkou samoživitelkou, navštěvuje sedmou třídu školy Jedličkova ústavu a učení jí moc baví. Nejraději má angličtinu, přírodopis a dějepis.
Ročně se v Česku narodí kolem dvou set dětí s dětskou mozkovou obrnou a právě ta byla diagnostikována i mladé slečně. Kvůli nemoci má Ája vážnou poruchu hybnosti a potřebuje polohovací postel, kterou by dokázala sama ovládat. „Sbírkou víček, do které se vedle našeho centra zapojili i zaměstnanci Hygienické stanice hlavního města Prahy, policisté z Obvodního ředitelství police Praha III a také některé mateřské a základní školy, chceme přispět na nákup polohovacího lůžka a pěnové antidekubitní matraci v celkové výši 36 220 korun,“ dodal Adam Petr.
Áje můžete pomoci i vy. Jak?
Sběrem PET víček, které můžete odevzdat v Centru Krakov.
Finančním příspěvkem na transparentní běžný účet vedený u Komerční banky, a.s., č. účtu: 115-4098040227/0100
Přehled transparentního účtu na tomto odkazu.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace