Rozdáváme vysvědčení naruby
16.6.2017

Pochvaly za jedničky a slušné vychování? To je minulost! Někdy je třeba zazlobit a pořádně se vybouřit. A kdy jindy zažít vysvědčení naruby než právě poslední den školní docházky!
Pro malé školáky připravíme zábavné disciplíny, které by jim ve škole jen tak neprošly. Budeme udělovat pochvaly za opisování od souseda, házení houbou nebo bláznivý tělocvik.
A jak jinak než známkou té nejvyšší hodnosti – 5! Pětka je naruby tou nejlepší známkou.
Přijďte 30. června od 11 hodin, užijeme si spoustu zábavy.

Červnové dílničky a divadélka
26.5.2017

Zveme Vás na poslední předprázdninové divadelní představení :)

Každou neděli na Vás čekají od 11 hodin animátoři se svým zábavným programem ve 3. podlaží.

Mimo jiné se můžete každý čtvrtek zúčastnit výtvarných dílniček v dětském koutku Milk&Play, kde se zároveň můžete vydovádět a rodiče si odpočinout při kávě a setkání s přáteli.

Podporujeme Maratonkyni
31.3.2017

Představujeme Vám atletku, vytrvalkyni, dvojnásobnou maminku a zaměstnankyni našeho fitness centra fit2b Radku Churaňovou, která má za sebou již několik úspěšných maratonů v Evropě a tento rok poprvé i v Asii.

S Radkou se můžete setkat dennodenně v okolí našeho centra, kde každý den pravidelně běhá, a také trénuje ve sportovně relaxační klubu fit2b. Celý rozhovor čtěte ZDE.

SOUTĚŽNÍ VÝSTAVA
31. 5. 2017

Vyberte od 5. června nejhezčí logo tříděného odpadu. MČ Praha 8 vyhlásila soutěž pro děti o vytvoření loga tříděného sběru z odpadových materiálů. Přihlásilo se celkem devatenáct soutěžících. Jejich úkolem bylo vytvořit logo tříděného sběru na polystyrénovou desku. Jak se úkolu zhostily, se můžete od 5. června do 31. července přijít podívat k nám, kde budou v prosklené galerii soutěžní loga vystavena.

Letní soutěž
5.6.2017

Během července a srpna pro vás chystáme už čtvrtým rokem letní soutěž, ve které vás za nákupy odměníme. Jak na to? Je to jednoduché! Sbírejte razítka za nákupy a soutěžte s námi. Vyzvedněte si u nás od 1. července hrací kartu, do které můžete sbírat razítka, jedno razítko získáte za nákup nad 300 korun a už za pět razítek můžete vyhrát hodnotné ceny. Za vyplněnou hrací kartu jsou pro vás připraveny odměny od našich prodejen, nebo se můžete zařadit do slosování, ve kterém vás čekají skvělé produkty, pobyty a spousta dalších zajímavých cen. Podrobná pravidla včetně seznamu cen do soutěže vám prozradíme už v dalším čísle našeho magazínu, který bude nově součástí časopisu Naše Praha 8, ten najdete ve svých poštovních schránkách. Magazín bude také k dostání v pasáži centra v infostojanech.

CHARITATIVNÍ SBÍRKA VÍČEK
29.5.2017

Sběrem víček pomůžete rodině z Prahy 8
Ročně se v Česku nasbírají desítky tun PET uzávěrů. Tříděním víček lidé přispívají na nákladnou léčbu, rehabilitaci nebo zdravotnické pomůcky, které pojišťovna nehradí. I my jsme se rozhodli sběrem víček podpořit konkrétní rodinu. „Charitativní akcí chceme podpořit třináctiletou Áju Rybákovou z Prahy 8. Předčasně narozená Ája bydlí se svojí maminkou samoživitelkou, navštěvuje sedmou třídu školy Jedličkova ústavu a učení jí moc baví. Nejraději má angličtinu, přírodopis a dějepis.
Ročně se v Česku narodí kolem dvou set dětí s dětskou mozkovou obrnou a právě ta byla diagnostikována i mladé slečně. Kvůli nemoci má Ája vážnou poruchu hybnosti a potřebuje polohovací postel, kterou by dokázala sama ovládat. „Sbírkou víček, do které se vedle našeho centra zapojili i zaměstnanci Hygienické stanice hlavního města Prahy, policisté z Obvodního ředitelství police Praha III a také některé mateřské a základní školy, chceme přispět na nákup polohovacího lůžka a pěnové antidekubitní matraci v celkové výši 36 220 korun,“ dodal Adam Petr.
Áje můžete pomoci i vy. Jak?
Sběrem PET víček, které můžete odevzdat v Centru Krakov.
Finančním příspěvkem na transparentní běžný účet vedený u Komerční banky, a.s., č. účtu: 115-4098040227/0100
Přehled transparentního účtu na tomto odkazu.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace