KONEC ŠKOLY
31.05.2018

PŘIVÍTEJTE PRÁZDNINY V CENTRU KRAKOV

Oslavte konec školního roku a příchod letních prázdnin v Centru Krakov! Poslední červnový pátek bude Centrum Krakov patřit malým umělcům. V pátek 29. června tu proběhne od 10 do 13 hodin zábavná akce nejen pro školáky.

Art Day probudí v dětech kreativitu a tvůrčího ducha. Děti se promění v malé umělce a na několika stanovištích budou moci naplno projevit svou fantazii. Čeká je řada kreativních workshopů a několikametrový papír, ze kterého společnými silami vytvoří jedno velké umělecké dílo. Na dalším ze stanovišť si malí umělci vytvoří nápadité kartonové masky, které společně s profesionály ozdobí barevnými lepenkami. Chybět nebude ani tvoření z barevné lepenky, do kterého se mohou zapojit i rodiče a pomoci dětem vytvořit abstraktní 3D obraz.

Užijte si Art Day v Centru Krakov!

Dílničky a Divadélka
29.05.2018

Divadélka pořádáme každou neděli od 11 hodin ve 3. podlaží, vstupné je zdarma! Přijďte si tedy se svými dětmi užít dopoledne plné zábavy, které můžete strávit i u dobré kávy v dětském koutku Milk&Play.

Každý všední den od 13 do 16 hodin, tvořivé dílničky v dětském koutku Milk&Play. Vstupné do dětkého koutku je 100 Kč vč. hlídání.

Těšíme se na Vás

HLEDÁ SE SLUNÍČKO ROKU
07.06.2018

CASTING 15. ZÁŘÍ OD 13 HODIN

I Centrum Krakov se stane místem, kde budete mít možnost zúčastnit se castingu soutěže „Hledá se sluníčko roku“, kterou založili v loňském roce Kateřina Průšová Miss ČR 2002 a majitel agentury Reasagency Petr Svoboda.

„Hledáme odvážná a šikovná děvčátka ve věku šest až deset let po celé České republice, která se nebojí předvést svoji krásu a talent. Slogan provázející soutěž, Dětská krása bez make-upu, jasně říká, že se nejedná o typicky americkou soutěž, tak jak ji mnozí známe z médií. Děti nalíčené jako dospělé modelky - to opravdu není naším cílem. Oba pevně věříme, že v naší zemi žije mnoho talentovaných sluníček. A tato soutěž je o tom, je najít,“ řekla Kateřina Průšová.

Casting v Centru Krakov proběhne v sobotu 15. září od 13 hodin.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace