Kočárková evoluce
26.12.2017

Výstava historických kočárků
Unikátní výstavu historických kočárků Kočárková evoluce si můžete od 7. ledna do 18. února prohlédnout v prostorách Centra Krakov.
Najdete zde kočárky nejrůznějších typů a značek z celé Evropy a díky výstavě budete cestovat v čase. Sledujte, jak se kočárková evoluce během 19. a 20. století vyvíjela – od secese až po retro.
První kočárek si teplická sběratelka Hana Müllerová pořídila jako dekoraci do chalupy, pak přibyl druhý a třetí. A to už je základ sbírky, která se rozrostla na současných 350 kusů. Zhruba dvě třetiny z nich tvoří kočárky pro panenky, kterým se říká loutkové, a třetinu klasické velké.

Kromě výstavy kočárků jsou pro vás připraveny také tematické dílničky pro děti. Vyrobit si můžete originální zdobená přáníčka s motivem kočárků. Tvořit můžete každou sobotu a neděli od 11 do 18 hodin.

KARNEVALOVÁ ŠMOULÍ SHOW
19.01.2018

Centrum Krakov 28. ledna zmodrá. Od 13 hodin sem totiž dorazí modří Šmoulové a s sebou přivezou bohatý program. Ve spolupráci s dětským koutkem Milk&Play jsme si pro vás připravili zábavné odpoledne! Na děti čeká šmoulí karnevalová show, soutěž o nejlepší karnevalovou masku, bublinková šmoulí diskotéka, která bude prokládaná zábavnými soutěžemi a hlavně spoustou odměn! Vyrazte tedy poslední lednovou neděli se svými dětmi a kamarády za zábavou, čekáme vás od 13 hodin ve 3. podlaží Centra Krakov.

Dilnicky a divadelka leden
26.12.2017

Zveme vás na pravidelné dílničky a divadélka :)
Divadélka pořádáme každou neděli od 11 hodin ve 3. podlaží, vstupné je zdarma! Přijďte si tedy se svými dětmi užít dopoledne plné zábavy, které můžete strávit i u dobré kávy v kavárně Coffeemania.
Každý čtvrtek pro vás chystáme také tvůrčí odpoledne od 16:30 hodin v dětském koutku Milk&Play, vstupné na dílničky je 99 Kč vč. hlídání.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace