Divadélka a dílničky říjen
2.10.2017

Každou neděli vám přinášíme zábavná nedělní dopoledne, které vám zpestří naši animátoři. V říjnu se můžete těšit na: Špačkovi v síti času, dozvíte se co dělají dráčci na podzim a společně se podíváme, jak to chodí na farmě :) Přijďte nás navštívit každou neděli od 11 hodin do 3. podlaží.

Nejen ta zábava:) Ale i tvůrčí odpoledne si u nás užijete. Přidejte se k pravidelným výtvarným hodinkám, které pro Vás chystají v dětském koutku Milk&Play - každý čtvrtek od 16:30 hodin.

Halloween
2.10.2017

Oslava Halloweenu v duchu superhrdinů se blíží :) Ve spolupráci s dětským koutkem Milk&Play připravíme 31. 10. tematické dílničky - dlabání a malování dýní, výrobu obličejových masek superhrdinů a malování na obličej. Nebude chybět ani opravdový superhrdina, který připraví zábavnou show, soutěže a v závěru večera vyhlásí nejlepší dýni. A  co by to bylo za Halloween bez masek? Děti mohou už v masce přijít nebo si na místě vyrobit vlastní. Chybět nebude ani soutěž o  nejlepší masku!

Podzimní úklid
16.10.2017

Zapojte se s Centrem Krakov a Městskou částí Praha 8 do úklidu zeleně v Bohnicích. V sobotu 4. 11. se všichni účastníci úklidu sejdou v 9 hodin před KD Krakov a dají se do práce. Buďte mezi nimi!
Po ukončení úklidu je připraveno opékání klobás.
Svoji účast prosím nahlaste telefonicky (222 805 742) nebo emailem (eva.simkova@praha8.cz).

Slavíme 4. narozeniny
19.10.2017

3. -5. 11 – SLEVOVÝ VÍKEND
5. 11. - ZÁBAVNÝ PROGRAM S VLADIMÍREM HRONEM
Slavnostní zahájení narozeninové show odstartuje 5. 11. v 16 hodin. Připraven bude bohatý program pro malé i velké návštěvníky, řada vystoupení i dárků pro vás. Od 3. do 5. 11. budete moci čerpat narozeninové slevy, které najdete ve formě kupónů na zadní straně našeho magazínu.
5. 11. Vás pak bude od 16 hodin celým programem provázet Vladimír Hron, který vystoupí i se svou populární Abecedou hvězd, ještě před tím si budete moci užít doprovodný program a úchvatnou interaktivní show Mrazík, která do děje vtáhne děti i dospělé. A kdo se stane Tváří Centra Krakov? To rozhodneme během narozeninového odpoledne.
Vrcholem celého dne bude slavnostní rozsvícení vánoční výzdoby a rozkrojení narozeninového dortu.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace