HLEDÁ SE SLUNÍČKO ROKU
07.06.2018

CASTING 15. ZÁŘÍ OD 13 HODIN

I Centrum Krakov se stane místem, kde budete mít možnost zúčastnit se castingu soutěže „Hledá se sluníčko roku“, kterou založili v loňském roce Kateřina Průšová Miss ČR 2002 a majitel agentury Reasagency Petr Svoboda.

„Hledáme odvážná a šikovná děvčátka ve věku šest až deset let po celé České republice, která se nebojí předvést svoji krásu a talent. Slogan provázející soutěž, Dětská krása bez make-upu, jasně říká, že se nejedná o typicky americkou soutěž, tak jak ji mnozí známe z médií. Děti nalíčené jako dospělé modelky - to opravdu není naším cílem. Oba pevně věříme, že v naší zemi žije mnoho talentovaných sluníček. A tato soutěž je o tom, je najít,“ řekla Kateřina Průšová.

Casting v Centru Krakov proběhne v sobotu 15. září od 13 hodin.

Divadélka
20.08.2018

Divadélka pořádáme každou neděli od 11 hodin ve 3. podlaží, vstupné je zdarma! Přijďte si tedy se svými dětmi užít dopoledne plné zábavy, které můžete strávit i u dobré kávy v dětském koutku Milk&Play.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace