Divadélka a dílničky září
23.8. 2017

Po prázdninové divadelní pauze opět začínáme, a to v neděli 10. září, kdy se můžete přijít s dětmi bavit od 11 hodin do 3. podlaží na již pravidelné zábavné dopoledne. V  dětském koutku Milk&Play pro vás, jako každý čtvrtek, připravili výtvarné dílničky od 16:30. Přijďte si pohrát a na-učit se novým věcem. Dvouhodinový program vč. hlídání nabízí jen za 99 Kč.

Den zdraví – Melanom
28.8.2017

MČ Praha 8 vás srdečně zve na Den zdraví, který bude tentokrát tematicky zaměřen na problematiku rakoviny kůže. Využijte možnost bezplatného vyšetření pigmentových znamének pod vedením Prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc., MBA a jeho týmu Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Kdy: pondělí 25. září 2017, 11.00–18.00 hod.
Kde: Obchodní centrum Krakov 2. podlaží (Lodžská 850/6, Praha 8)

CHARITATIVNÍ SBÍRKA VÍČEK
29.5.2017

Sběrem víček pomůžete rodině z Prahy 8
Ročně se v Česku nasbírají desítky tun PET uzávěrů. Tříděním víček lidé přispívají na nákladnou léčbu, rehabilitaci nebo zdravotnické pomůcky, které pojišťovna nehradí. I my jsme se rozhodli sběrem víček podpořit konkrétní rodinu. „Charitativní akcí chceme podpořit třináctiletou Áju Rybákovou z Prahy 8. Předčasně narozená Ája bydlí se svojí maminkou samoživitelkou, navštěvuje sedmou třídu školy Jedličkova ústavu a učení jí moc baví. Nejraději má angličtinu, přírodopis a dějepis.
Ročně se v Česku narodí kolem dvou set dětí s dětskou mozkovou obrnou a právě ta byla diagnostikována i mladé slečně. Kvůli nemoci má Ája vážnou poruchu hybnosti a potřebuje polohovací postel, kterou by dokázala sama ovládat. „Sbírkou víček, do které se vedle našeho centra zapojili i zaměstnanci Hygienické stanice hlavního města Prahy, policisté z Obvodního ředitelství police Praha III a také některé mateřské a základní školy, chceme přispět na nákup polohovacího lůžka a pěnové antidekubitní matraci v celkové výši 36 220 korun,“ dodal Adam Petr.
Áje můžete pomoci i vy. Jak?
Sběrem PET víček, které můžete odevzdat v Centru Krakov.
Finančním příspěvkem na transparentní běžný účet vedený u Komerční banky, a.s., č. účtu: 115-4098040227/0100
Přehled transparentního účtu na tomto odkazu.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace