ROZŠIŘTE SI S NÁMI SVÉ OBZORY
06.03.2018

Od 14. března do konce června bude každých 14 dní ve středu od 16 hodin ve třetím podlaží probíhat odpoledne nejen pro dospělé. Centrum Krakov se společně s organizací Osmička pro rodinu rozhodlo uspořádat několik zajímavých aktivit pro dospělé, seniory, ale i pro celé rodiny. Program: 14. 3. beseda na téma „Zdravý životní styl“ , 28. 3. workshop „Připrav si košík pro svého koledníka“ , 11. 4. aktivní odpoledne „Hrajeme ping – pong“ (výjimečně 14 – 19) 25. 4. beseda na téma „Alternativní medicína“ .

Čarodějnice
10.04.2018

Zvyk pálení ohňů v předvečer Prvního máje má v Česku dlouholetou tradici. Poslední dubnová noc je již tradičně spojena s upalováním čarodějnic. Po celé republice se rozhoří tisíce ohňů a filipojakubská noc bude plná čar a kouzel. Do Centra Krakov dorazí ale čarodějnice v předstihu.
Už ve čtvrtek 26. dubna od 16:30 pořádá Centrum Krakov ve spolupráci s dětským koutkem Milk&Play odpoledne plné magie. Chybět nebude výuka čar a kouzel, výroba čarodějnických klobouků, hůlek, dekorací a hlavně spolehlivých košťat.
Jakmile si připravíte všechno potřebné čarodějnické náčiní, naučíte se základní kouzla a létání na košťatech, tak si natrénujte i čarodějnické dupání. V závěru kreativního odpoledne dojde i na vyhlášení nejlepšího koštěte a klobouku.
Těšit se můžete na zajímavé odměny od Papírnictví AKM a z Království hraček Bambule.

Dílničky a Divadélka
29.03.2018

Divadélka pořádáme každou neděli od 11 hodin ve 3. podlaží, vstupné je zdarma! Přijďte si tedy se svými dětmi užít dopoledne plné zábavy, které můžete strávit i u dobré kávy v kavárně Coffeemania.
Každý čtvrtek pro vás chystáme také tvůrčí odpoledne od 16:30 hodin v dětském koutku Milk&Play, vstupné na dílničky je 99 Kč vč. hlídání.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace