Divadélka
20.08.2018

Divadélka pořádáme každou neděli od 11 hodin ve 3. podlaží, vstupné je zdarma! Přijďte si tedy se svými dětmi užít dopoledne plné zábavy, které můžete strávit i u dobré kávy v dětském koutku Milk&Play.

SLADKÝ HALLOWEEN
04.10.2018

31. října od 16:00 do 18:00

Halloween nemá v České republice dlouhou tradici, přesto jeho obliba roste. Rády ho mají zejména děti, které se převlékají do masek, účastní se průvodů nebo dlabou dýně. Oslava Halloweenu nebude chybět ani v Centru Krakov. Celá akce se ponese v duchu sladkých odměn, které 31. října na děti čekají nejen za plnění úkolů.

Nebudou chybět ani opravdová strašidla. Přímo do Centra Krakov dorazí Drákula v doprovodu strašidelných zombie, kteří připraví zábavnou show, soutěže a v závěru večera odstartují kouřovou diskotéku.

Pro děti je připravena řada zábavných stanovišť, na kterých si vyrobí například strašidelně sladký úsměv nebo pavoučí lízátka. Hlavní atrakcí bude dýňová stezka – ta bude rozmístěna po celém obchodním centru a úkolem dětí bude najít všechny dýně, zodpovědět kvízové otázky, odpovědi zapsat do hrací karty a tu potom předat Drákulovi, který jim předá odměnu. Chybět nebude ani soutěž o nejlepší masku, kterou si pro vás připravil Dětský koutek Milk&Play.

Přijďte se do Centra Krakov 31. října sladce bát!

NAROZENINY CENTRA KRAKOV
16.10.2018

Centrum Krakov slaví páté narozeniny, slavte s ním. Čeká vás pět dní plných slev, zábavná narozeninová show i rozsvícení vánoční výzdoby.
Letošní oslavy pátých narozenin Centra Krakov potrvají symbolických pět dní. Od 31. října do 4. listopadu na zákazníky čeká spousta slev a výhod. Stačí vystřihnou slevové kupóny, které najdete na zadní obálce tohoto magazínu.

Slavnostní program vyvrcholí 4. listopadu velkolepou narozeninovou party, která odstartuje v 15 hodin. Celým narozeninovým programem bude provázet Kateřina Průšova a Petr Svoboda. Těšit se můžete i na písně ze známých českých i světových muzikálů v podání Michaely Noskové, Petera Pecha nebo Zdeňka style Hrubého. Do Centra Krakov dorazí i oblíbený Richard Nedvěd, který vás zavede do světa čar a kouzel. Chybět nebude ani dětská módní přehlídka v podání 20 super finalistek 2. ročníku soutěže Sluníčko roku 2018. V nabytém programu na vás dále čekají umělecká, zábavná a taneční vystoupení, tombola o ceny v hodnotě až pět tisíc korun, narozeninový dort a zábava pro děti i dospělé.


Archiv starších akcí obchodního centra »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace