EXPERT K+B ELEKTRO
19.10.2017

Měsíc chutí kávy v plném proudu v Expert K+B Elektro! V naší nabídce od 19.10. naleznete mnoho skvělých produktů, například fullautomat Krups s 2 balení kávy Illy jako dárek za neuvěřitelných 7 999 Kč, kapslový kávovar Bosch se slevou 48 % za 1 499 Kč, a mnoho dalších výrobků na prodejně.

Aktuální nabídku našich produktů naleznete na www.expert.cz nebo v našem letáku s platností od 19.10. do 27.10. viz níže a na prodejně.
Naši prodejnu Expert K+B Elektro naleznete ve 2. podlaží Centra Krakov.

Zobrazit detail obchodu »
SPORTISIMO
13.10.2017

SPORTISIMO - AKTUÁLNÍ NABÍDKA Podzim ve SPORTISIMU. Vybav se na podzim novou kolekcí ze Sportisima! A pokud už plánuješ zimní sporty, tak ve Sportisimu připravili už i zimní ochutnávku.

Zobrazit detail obchodu »
NOVO LÉKÁRNA
01.10.2017

Akční leták - říjen Podzim je provázen řadou nachlazení, chřipek a dalších nemocí. Lékárny praskají ve švech, ale i přesto připravují akční nabídku, která Vám usnadní výběr těch správných druhů léčiv. S kašlem, rýmou, bolestí kloubů a celkovým nachlazením pomohou produkty jako je například - Muconasal,
Stoptussin, Theraflu Forte a další, nyní za zvýhodněné ceny k dostání v Novolékárně v přízemí centra.

Zobrazit detail obchodu »
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace