Centrum Krakov

Cílem Centra Krakov je poskytnout návštěvníkům moderní, pohodlné a funkční prostředí, které při nákupech ocení, například jde o pohodlné umístění a velikosti vstupů do objektu, vysokou míru přirozeného osvětlení díky světlíku v celé délce pasáže, toalety na každém podlaží, nabídku místností pro matky s dětmi nebo téměř 300 parkovacích míst pro automobily, z nichž je skoro 240 umístěno v podzemních garážích objektu a cca 60 na povrchovém parkovišti, s vjezdem z ulice Hnězdenská

3. místo Best of Realty

Vážení zákazníci! v prestižní soutěži "BEST OF REALTY - NEJLEPŠÍ Z REALIT" se Centrum Krakov umístilo na úctyhodném 3. místě!
Celkové vyhlášení vítězů naleznete v článku zde: www.bestofrealty.cz
Děkujeme za Vaši podporu

Popis obchodního centra

Nové obchodní centrum nabízí ve třech nadzemních patrech téměř 14 000 m2 obchodních ploch s širokým spektrem obchodů. V přízemí je vedle supermarketu (o výměře 1800m2) situována řada dalších obchodů a služeb, jako např. drogerie, banky, tabák, lékárna, čistírna oděvů, kavárny apod. zvýšené přízemí objektu je koncipováno především jako patro obchodů s módou, obuví, módními doplňky, sportovními potřebami, hračkami, domácími spotřebiči, elektronikou a hernou. V prvním patře Centra Krakov pak je umístěn foodcourt s jednotkami rychlého občerstvení a kavárnou, dětský koutek a další jednotky orientované především na děti, zábavu, volný čas a sportovní vyžití.

13.800
m2 pronajímatelná plocha
30.000
m2 užitná plocha
22.000
m2 nadzemní podlaží plochy
8.000
m2 podzemní podlažní plochy
240
podzemních parkovacích stání
100
obchodních jednotek
60
venkovních parkovacích stání
3
nadzemní podlaží
1
podzemních podlaží
5
vstupů do objektu

Partneři centra

PRE

Pro majitele elektromobilů jsou v podzemních garážích nachystané dvě nabíjecí stanice PRE. Prostřednictvím nabíjecí stanice lze nabíjet jeden elektromobil. V případě, že svítí zelená kontrolka, stačí, když si majitel vozu přiložením RFID karty nebo čipu odemkne bezpečnostní dvířka stojanu a připojí vůz do nabíjecího konektoru. Stanice se uzamkne jednoduše zatlačením dvířek, teprve poté se rozsvítí modré světlo a začne nabíjení vozidla. Pro ukončení nabíjení se přiloží RFID karta nebo čip, vyjme se nabíjecí kabel a uzamknou se dvířka stanice. Pro nabíjení je nutné mít vlastní nabíjecí kabel, který není součástí stanice. Lze využít buď standardní způsob nabíjení až 1 x 16 A nebo rychlejší až 3 x 32 A Mennekes.

Dárkové poukazy

Od 1. listopadu můžete zakoupit na recepci fitness centra Dárkové poukázky v hodnotě 500 Kč/1 000 Kč. Platnost poukázek je 12 měsíců od data vystavení. Dárkové šeky lze uplatnit v uvedených prodejnách:
seky
Restaurace a pizzeria Sola Enotria, Květiny Novák, Knebl Mobil, Fruitisimo, Kanzelsberger, 5áSec, dm drogerie, C&A, Takko , CCC, Naturhouse, E.L., Milk&Play, Bambule, fit2b, Coffeemania, Crystal Bijou, Ráj Sýrů, Novolékárna, Tabák Valmont a Happyzoo.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Pro nájemce

Na těchto stránkách naleznete text určený nájemcům Centra Krakov. Po přihlášení Vám přiděleným uživatelským jménem a heslem zde naleznete především lokalizační analýzu spádové oblasti Centra Krakov, materiály týkající se nájemního vztahu, logo centra, fotografie a podobně. V případě zájmu o pronájem obchodní plochy se obracejte přímo na zástupce Centra Krakov.

Vstup do správy pro nájemce

Pro přihlášení do sekce nájemců zadejte své uživatelské jméno a heslo.
V případě zájmu o přístup nás kontaktujte na e-mailovou adresu info@centrumkrakov.cz


Otevírací doba
Obchody PO - SO 9:00 - 21:00 NE 9:00 - 21:00
Billa PO - SO 7:00 - 22:00 NE 8:00 - 22:00
Fitness PO - PÁ 7:00 - 22:00 SO - NE 9:00 - 21:00
Kontakty
Centrum Krakov a. s.
Lodžská 850/6
181 00 Praha 8
Tel.: +420 272 048 950
Fax: +420 272 049 609
info@centrumkrakov.cz
www.centrumkrakov.cz
Správa obchodního centra
Kancelář ve 3.NP centra
PO - PÁ 09:00-15:30
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace