PO - NE 9:00 - 21:00
607 088 616
3. podlaží, obchod č.306
BAMBULE
Nová prodejna Bambule v OC Krakov nabízí svým návštěvníkům široký sortiment hraček pro kluky, pro holky i pro nejmenší. Školený personál vám poradí, pokud si nebudeme vědět rady s výběrem hračky pro Vaše nejmenší.
PRODEJNA DĚTSKÉHO OBLEČENÍ - COOL CLLUB

Prodejna Bambule rozšířila nově svůj sortiment o značku Cool club! Jde o jedinečnou značku dětského oblečení, doplňků a obuvi, vytvořenou návrháři mezinárodní firmy SMYK. Značka Cool club vznikla v roce 2001 a její úspěch je založen nejen na rovnováze mezi dětským vkusem a očekáváním rodičů, ale také na vzhledu, stylu, kvalitě a přístupné ceně.

Přípravou nové Cool Club kolekce si designéři uvědomují, že dětství je kombinací jedinečných okamžiků, které zůstávají v paměti navždy, stejně jako každodenní situace, jako je chození do školy, setkávání se s vrstevníky, sportovní aktivity, návštěva kina, divadla nebo návštěva prarodičů.

Z pohledu dítěte je vždy velmi důležité cítit se pohodlně a vypadat skvěle, bez ohledu na situaci. Na druhé straně úkolem rodičů je vybrat oblečení, které se hodí pro každou příležitost. Cool club oblečení dokonale uspokojí potřeby obou, dětí i rodičů, je vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality, přizpůsobených citlivé dětské pokožce a je vhodné pro každou situaci.
Značka si klade za cíl doprovázet své mladé zákazníky v každém okamžiku jejich života – od narození až do 14 let věku, na denní bázi i při zvláštních příležitostech.
Všechny Cool club kolekce jsou inspirovány nejnovějšími trendy ze světa módy. Smyk designéři je následují a zároveň implementují své vlastní tvůrčí nápady. Zákazníci Cool club mají záruku, že najdou vždy nové, jedinečné oblečení a doplňky pro každou věkovou kategorii. Díky rozmanitosti linií dostupných v rámci každé Cool club kolekce, děti najdou svůj vlastní styl, mohou experimentovat s módou, rozvíjet vlastní kreativitu a smysl pro estetiku současně. Cool club značka je odrazem šťastného dětství: veselá, pestrá, bezstarostná a plná dobrodružství. Je vytvořena pro děti a ocení ji celá rodina. Najdete ji u nás v prodejně Bambule ve 3. podlaží.
galerie
galerie
bambule
COOL CLUB
Probíhající akce
04.01.2019

Akční leták Vánoce ještě nekončí!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace