PO - PÁ 7:00 - 22:00, SO - NE 9:00 - 21:00
tel.: 739 707 624/ 272 048 320
3. podlaží, obchod č.317
FIT2B

Fitness centrum Fit2b je nové, moderní fitko, které vzniklo v prostorách obchodního centra Centrum Krakov.


Na ploše přibližně 1100 m2 naleznete prostornou posilovnu vybavenou moderními stroji Star Trac, ve které si přijdou na své všichni, kdo chtějí potrápit svá těla. K dispozici jsou dále tři prostorné sály, z nichž jeden bude zaměřen na aerobní aktivity, ve druhém budou k dispozici stroje MaxerRunner pro provozování lekcí H.E.A.T. a poslední ze sálů nabídne TRX a kruhové tréninky. Jelikož myslíme i na nejmenší a jejich rodiče, k dispozici jsou i dětská cvičení a to jak s rodiči, tak i samostatná cvičení vedená zkušenými instruktory.

galerie
galerie
galerie
galerie
Probíhající akce
10.12.2018

Vánoční balíčky Připravili jsme pro Vás vánoční balíčky dle Vašeho přání.

Vykašlete se na "Kaprovou dřinu", nebo "Tradiční kruháč", nyní si službu můžete vybrat Vy! Členství, solárium, permanentka, vacushape či osobní trenér? Je to na Vás ;) Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Ale NOVĚ jsme pro Vás taky připravili produktové balíčky! Ušité přímo na míru pro dámy i pány. Přijďte a vyberte si podle Vaši chuti ;).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace