PO - NE 9:00 - 21:00
Tel.: 577 055 845
WEB: www.datart.cz
1. podlaží, obchod č.216
DATART
V polovině září jsme otevřeli na ploše 966 m2 nové elektro Datart. Mezi zákazníky velice oblíbený prodejce zaměřený na spotřební elektroniku vás obslouží nyní i v Centru Krakov v prvním patře. Na českém a slovenském trhu působí už od roku 1990 a sítí prodejen pokrývá celou republiku. V prodejně najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství. Prodejem techniky však služby Datartu ani zdaleka nekončí. Nabízí služby, jako například pojištění prodloužené záruky či ekologickou likvidaci starých spotřebičů a přívětivý záruční a pozáruční servis.

„Naše filozofie se od vzniku společnosti nezměnila. Chceme nabízet nejlepší ceny, nejlepší zboží a nejlepší služby. Chceme získávat nové zákazníky, a to neustálým rozšiřováním prodejní a servisní sítě. Naším záměrem je stále překvapovat i ty, kteří Datart již znají, a to prostřednictvím nových služeb a speciálních nabídek, které skutečně stojí za to,“ uvádí společnost. Zda to platí, o tom se budete moci přesvědčit již nyní v Centru Krakov.
DATART
Datart
Datart
Datart
Probíhající akce
03.12.2018

DÁRKY OPRAVDU PRO KAŽDÉHO Nestíháte? Nevadí! Naše prodejna v Cetru KRAKOV je otevřena denně včetně víkendu. Pohodově nakoupíte a objednané zboží z e-shopu vám připravíme do 60 minut.

A co, když se Ježíšek netrefí? Potom můžete dárky nakoupené do 24.12.2018 vyměnit. Těšíme se na Vás!
Váš DATART

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace